İSLAM OCAKLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsrail Konya'da eğitim yapamayacak!

4 posters

İsrail Konya'da eğitim yapamayacak! Empty İsrail Konya'da eğitim yapamayacak!

Mesaj tarafından SeyfuL İsLam Perş. Ekim 08, 2009 5:20 am

Siyonistlerin Mescid-i Aksa'yı işgal planına tepkiler sürerken, Hükümetten de bu konuda önemli bir adım geldi. Başbakan Erdoğan'ın tüm dünyada çok konuşulan 'One Minute' çıkışının ardından, gözlerin çevrildiği ve yapılıp yapılmayacağı beklenen İsrail uçaklarının da katılacağı tatbikat iptal edildi.

Türkiye ile İsrail arasındaki askeri işbirliği anlaşması çerçevesinde, her yıl Konya'da yapılan "Anadolu Kartalı" tatbikatı, İsrail pilotlarının da katılımıyla 12-24 Ekim tarihleri arasında yapılacaktı. Tatbikata, İsrail, ABD, İtalya ve NATO uçakları da katılacaktı.

Yapılıp yapılmayacağı merakla beklenen ve büyük tepki gösterilen tatbikat başlamasına 5 gün kala iptal edildi.

İsrail'in Ankara Büyükelçiliği, tatbikatın uluslararası bölümünün iptal edildiğini doğruladı.

Tatbikatın uluslararası bölümünün iptali, sadece İsrail'i değil, ABD, NATO ve İtalya'yı da etkiledi.

Türkiye iptali diplomatik bir şekilde gerçekleştirirken, Başbakan Erdoğan'ın muhtemel tepkilere karşı böyle bir yola başvurduğu belirtiliyor.
SeyfuL İsLam
SeyfuL İsLam
Admin

Memleket : Kabardino-Balkar

http://www.turkmucahidler.tr.gg

İsrail Konya'da eğitim yapamayacak! Empty Geri: İsrail Konya'da eğitim yapamayacak!

Mesaj tarafından Yunus Gökce Perş. Ekim 08, 2009 3:56 pm

geç kalınmış bir harket diye düşünüyorum
Yunus Gökce
Yunus Gökce
Admin

İsrail Konya'da eğitim yapamayacak! Empty Geri: İsrail Konya'da eğitim yapamayacak!

Mesaj tarafından Zerqavi Cuma Ekim 09, 2009 2:54 pm

hemde ne geç adamlar orda eğitim aldı bide filistinde tatbikatı yaptı

Zerqavi

Mesaj tarafından Safa Kutlu C.tesi Ekim 10, 2009 5:47 pm

Allah sonumuzu hayreyleye gec bile olsa atildi amma sesimizi kesmek icin. Mecburiyeten yapilmis bir adim olarak düsünüyorum selametle..
Safa Kutlu
Safa Kutlu

Memleket : urfali

https://www.facebook.com/safa.kutlu?ref=profile

- Similar topics